Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
luczyk
Member
Od: 12.2010
Offline
#
1165
14.08.2017, 12:42
pełna zgoda, dlatego napisałem, oby punktował tak do końca nawet grając pyte kompletn a. o do stylu to każdy z nas. chciałby aby Wisła grała ładnie dla oka skutecznie i wygrywała nieprawdaż ?
luczyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luczyk
Znajdź inne posty napisane przez luczyk