Gucio25 napisał(a):

ALE z drugiej strony do Kiko dalej zaufania nie mam i trzeba sobie jasno powiedzieć, że przygotowanie fizyczne ma mało wspólnego z Kiko, a jest świetną robotą naszych pozostałych trenerów i za to szacuneczek. Póki co Kiko popełnia błędy, takie jak wyjście dwoma DP przy 4 obrońców i mam nadzieję, że głupi nie jest i się na nich nauczy.
|
Nie piję konkretnie do Ciebie, bo dużo osób pisało jeszcze niedawno, że gdy zagra Velez z Llonchem to będą zaporą nie do przejścia. Prędzej czy później i Kiko spróbowąłby tego wariantu i trudno też mu się szczególnie dziwić. W szczególności że przed nimi postawił na Brleka na idealnej dla niego pozycji. W meczu derbowym gdzie dominuje 'walka'
Pytanie czy tak złe funkcjonowanie tej dwójki wynikało z słabej dyspozycji Lloncha, kiepskiej współpracy obu Panów (pierwszy mecz ze sobą ) czy złego ustawienia całego zespołu.
Dziękuję @Martinus za łopatologiczne przekazanie mojej myśli luczykowi