Wyświetl pojedynczy post
luczyk
Member
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1139
Stary 14.08.2017, 10:20
tak sobie czytam i ok. wszystko racja, super punktuje, jest przygotowanie fizyczne, duża rotacja ale mimo wszystko stylu brak, może nadejdzie ale prawda jest taka, że Kiko już trochę jest u nas i de facto gramy tak mocno średnio delikatnie rzecz ujmując. Stanowski - wiem, wiem, tak sraki i owaki - napisał kiedyś fajną rzecz, jeżeli brak stylu wyniki zależą od szczęścia - jak tu ktoś ładnie napisał raz odbije się od słupka do bramki innym razem nie , raz przebitkę wygrasz innym razem nie, nie ma powtarzalności. Teraz wyobraźmy sobie, że jednak przegrywamy derby i co ? zła taktyka, frajerstwo, czemu dwóch defensywnych, bojaźń itp, i co szaleństwo Carlitosa zmienia to zobaczmy mecz z Płocka czy z Bruk Betem znów to samo, ostatnie akcje zmieniają obraz ale stylu brak, jest padaka.
oczywiście piłka nożna polega na punktowaniu, jeżeli dojedzie tak do końca będzie błogosławiony ale co jak nie dojedzie a szczęście przestanie sprzyjać nie będzie już Byrtków i kiksów Szczepaniaka czy Piątkowskiego? stylu nie będzie dalej a punkty zaczną uciekać
Odpowiedz cytując