KOALIK
Jak przyszedł Kasperczak to miał najlepszą kadrowo drużynę w Polsce, nic tylko trenować. My mamy zespół w ciągłej przebudowie. I to przebudowie robionej za darmo. Stąd oczywiste jest że wielu z tych piłkarzy co przyszło, nie sprawdzi się. (Nie jestem gimbusem żeby się ślinić na każdy transfer z zagranicy) ale nie popadajmy w skrajności. Styl pojawi się pod koniec tego sezonu, nie wcześniej. Na razie wygrywamy bez stylu wg Ciebie albo w stylu cięzkim do oglądania ale skutecznym.
Maaskant miał innych piłkarzy Kiko jednak buduje zespół z piłkarzy "wygrzebanymi ze śmietnika" z całym szacunkiem. (Darmowi). Nie wiem jak Ty, ale ja się cieszę z najlepszego początku sezonu od 7 lat. A na efekty pomysłu Juno poczekamy do końca sezonu. Więcej spokoju
