Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1128
Stary 14.08.2017, 09:16
KOALIK

Jak przyszedł Kasperczak to miał najlepszą kadrowo drużynę w Polsce, nic tylko trenować. My mamy zespół w ciągłej przebudowie. I to przebudowie robionej za darmo. Stąd oczywiste jest że wielu z tych piłkarzy co przyszło, nie sprawdzi się. (Nie jestem gimbusem żeby się ślinić na każdy transfer z zagranicy) ale nie popadajmy w skrajności. Styl pojawi się pod koniec tego sezonu, nie wcześniej. Na razie wygrywamy bez stylu wg Ciebie albo w stylu cięzkim do oglądania ale skutecznym.

Maaskant miał innych piłkarzy Kiko jednak buduje zespół z piłkarzy "wygrzebanymi ze śmietnika" z całym szacunkiem. (Darmowi). Nie wiem jak Ty, ale ja się cieszę z najlepszego początku sezonu od 7 lat. A na efekty pomysłu Juno poczekamy do końca sezonu. Więcej spokoju
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 14.08.2017 o godz. 09:18.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując