Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1123
Stary 14.08.2017, 06:57
niekt ale to nikt nie zwrócił uwagi na najwazniejsza rzecz:

druzyna jest w trakcie budowy (rekompozycji):

-jeszcze kalendarzowy rok temu ponad połowa pierwszej 11tki to byli ludzie których już nie ma w Wiśle (Załuska,Guzmic,Jovic,Popovic,Maczyński,Zachara)
-przez te 3 okienka liczba nowych graczy która przyszła jest dwucyfrowa
-kolejni mocni gracze którzy dopiero co przyszli czekaja na wkomponowanie w kadre
-kolejne pewne do tej pory ogniwa już sa raczej "po drugiej stronie rzecz" i trzeba bedzie ich zmienic (Brożek,Głowacki,Boguski, z innych wzgledow niz w/w 3jka Brlek)

normą jest na tym etapie SERYJNE przegrywanie meczy , aby po doszlifowaniu wyjściowej 11tki odpalić na dobre , my na tym etapie wygralismy 5 z 6 meczy...
Odpowiedz cytując