|
Gra w pierwszej połowie to tragedia. W drugiej tez nie lepiej to wyglądało - mamy masę farta i niech tak zostanie.
Co do oprawy to biednie to wyglądało...żeby sektorówki na całe C nie zrobić?jak zbiórki za małe to ustawcie gości albo same puszki przy punktach gastro - dostajesz reszte to nie chowasz do kieszenie tylko dajesz do puchy, ja bym tak zrobił.
JżS !
|