Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20230
Stary 13.08.2017, 17:53
Środek obrony mamy na prawdę już wystarczający na co nam on by był potrzebny? Niskiego kontraktu też by pewnie nie miał, a pograć to pewnie by sezon mógł.
Ostatnio edytowane przez R33 : 13.08.2017 o godz. 17:55.
Odpowiedz cytując