Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
POtey
Member
Od: 07.2005
Offline
#
79650
13.08.2017, 15:58
czaro
napisał(a):
A ze Manuel to wiślacki weteran?
Nie, ale zagrał w dorosłej piłce dużo więcej meczów niż oni i to z rywalami dużo lepszymi niż są w polskiej ekstraklapie.
www.hattrick.org
najlepszy manager on-line...
POtey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do POtey
Odwiedź stronę domową użytkownika POtey!
Znajdź inne posty napisane przez POtey