|
Wiem, że miał wkład przy akcji bramkowej. W pozostałym okresie gry ani razu nie zwrócił na siebie mojej uwagi, nie obserwowałem go, dlatego też nie feruję wyroków. Mam nadzieję, że będziemy mieć z niego tyle radości, co dotychczas z Carlitosa.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|