Wyświetl pojedynczy post
MB1906
Senior Member
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1117
Stary 13.08.2017, 14:38
Barti napisał(a):Wyświetl post
@MB1906
Ślizgamy się na farcie ze słabymi rywalami, a Ty piszesz bzdury, że taka jest taktyka Kiko. Ryzykować przegranie meczu, oddając pole przeciwnikowi przez 3/4 czasu i w ostatniej minucie strzelać bramkę. Nie wydaje Ci się chore co piszesz? Czy tego właśnie chce Kiko? Liczę na to, że przy tych piłkarzach których mamy w składzie, mniej będzie przypadku i zagramy ładny mecz w Lubinie. Oczywiście jeżeli wygramy w ostatniej minusie z Zagłębiem, to też będę skakał z radości.
12 pkt, 5/6 wygranych. To jedyna istotną ocena pracy trenera.
Odpowiedz cytując