raindog napisał(a):

|
Cracovia zagrała wysokim pressingiem, przez co trudno było utrzymać piłkę (mimo tego, i tak mieliśmy przewagę posiadania piłki).
|
A no właśnie, to też jest ciekawe - jeszcze ze dwa tygodnie temu niektórzy pisali, że nasza taktyka polega m.in. na oddawaniu piłki przeciwnikowi.
Edit:
Jeszcze raz powtórzmy, bo niektórzy nie rozumieją i postami w stylu "trenuj swój klub lepiej!" albo "karawana jedzie dalej!" przerywają tok dyskusji. Wyniki są super, ale gra niekoniecznie (a już na pewno nie jest przyjemna dla oka - chociaż to ma znaczenie drugorzędne). Dyskutujemy na temat stylu gry i ew. przypadkowości bramek nie dlatego, że deprecjonujemy zdobycze punktowe, zaangażowanie piłkarzy i przygotowanie kondycyjne, ale dlatego, że chcemy ustalić, czy pomiędzy wyborami taktycznymi Kiko a zdobyczą punktową jest związek przyczynowy i czy w ogóle można mówić o pełnej realizacji założeń taktycznych. Tylko tyle.