|
@MB1906
Ślizgamy się na farcie ze słabymi rywalami, a Ty piszesz bzdury, że taka jest taktyka Kiko. Ryzykować przegranie meczu, oddając pole przeciwnikowi przez 3/4 czasu i w ostatniej minucie strzelać bramkę. Nie wydaje Ci się chore co piszesz? Czy tego właśnie chce Kiko? Liczę na to, że przy tych piłkarzach których mamy w składzie, mniej będzie przypadku i zagramy ładny mecz w Lubinie. Oczywiście jeżeli wygramy w ostatniej minusie z Zagłębiem, to też będę skakał z radości.
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
|