|
Jeśli wyjście u siebie na mecz z czternastą drużyną jednym napastnikiem i dwoma DP, którzy potrafią tylko odebrać piłkę skutkiem czego drużyna nie jest w stanie niczego skonstruować, przegrywa i do 80 minuty oddaje jeden celny jest genialną taktyką to ja nie wiem.
Mam nadzieję, że Basha ma podobny styl gry i parametry jak KM bo jak dla mnie brakuje nam na boisku tego (takiego) piłkarza.
|