Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79644
Stary 13.08.2017, 13:56
czaro napisał(a):Wyświetl post
Liczę na to, polubiłem go!

A co do ze Manuela, to nie widziałem go na tyle, żeby ocenić czy pomimo chuderlakowatości trzyma się na nogach. I czy robi to na tyle dobrze, żeby być w derbach wyżej w hierarchii do wejścia od zawodników bardziej zgranych z drużyną. Dlatego nie oceniam, po prostu mówię, że mnie ta zmiana bardzo zdziwiła.
Chcę tylko zwrócić uwagę, że to on zaliczył asystę "drugiego stopnia" rozrzucając w tempo piłkę na lewą stronę do Sadloka. Co było potem, wszyscy wiemy.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując