Ogryzek napisał(a):

|
Wojtkowski nadrobi te elementy i ze swoją techniką spokojnie może zostać gwiazdą tej ligi.
|
Liczę na to, polubiłem go!
A co do ze Manuela, to nie widziałem go na tyle, żeby ocenić czy pomimo chuderlakowatości trzyma się na nogach. I czy robi to na tyle dobrze, żeby być w derbach wyżej w hierarchii do wejścia od zawodników bardziej zgranych z drużyną. Dlatego nie oceniam, po prostu mówię, że mnie ta zmiana bardzo zdziwiła.