Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12230
Stary 13.08.2017, 13:46

Fajnie by było, jakby znalazło się w klubie miejsce dla takich ludzi. Jako trener, asystent, scout, cokolwiek - byle Wiślak był tam, gdzie jego miejsce, czyli w siedzibie Wisły czy w ośrodku treningowym.
Odpowiedz cytując