Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#198
Stary 13.08.2017, 13:26
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Oprawa słaba. Nie dlatego, że "skandal, mowa nienawiści, bla bla bla", ale dlatego, że...słaba. Mało efektowna. Ponadto zdecydowanie wolałam, kiedy oprawy (i doping) było o WIŚLE. Z tego słynęliśmy, w kontraście do sąsiadki, która z powodu bólu dupy i kompleksów koncentrowała się na nas. Od jakiegoś czasu dorównujemy im poziomem. Ale trzeba odrobiny inteligencji, żeby wpaść na to, że bardziej się "pociśnie" przeciwnikowi, olewając go sikiem prostym i pokazując, że jest niewarty zainteresowania.
I własnie sikając na wprost i udając że parchów nie ma straciliśmy połowę Krakowa. Na szczęście WS wyciągnęło wnioski i tak samo jak nasz wróg parchaty my nie tylko koncentrujemy się na Wiśle ale i na nienawiści do parchów.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując