Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79640
Stary 13.08.2017, 12:34
czaro napisał(a):Wyświetl post
Chyba, że Basha będzie zmiennikiem Brleka, a Llonch - Veleza, albo Velez zacznie grać na środku obrony za Gonzaleza.

Tak, jak pisałem, zdziwiła mnie wczoraj zmiana ze Manuela - Wojtkowski jest zgrany z drużyną i to jego spodziewałem się zobaczyć. Z Kostalem też wiążę nadzieje, ale trener go widzi na treningach i chyba wie, co robi. Być może to, że my dostrzegamy w tych krótkich epizodach na boisku jakiś błysk nie oznacza, że w innych elementach gry jest sporo cieni.
Z Wojtkowskim jest ten sam problem, co z Haliloviciem. Obaj są "porcelanowi". I na razie daleko im jeszcze do Semira z najlepszego okresu, który nadrabiał swoje wszystkie braki umiejętnościami ofensywnymi.
Odpowiedz cytując