czaro napisał(a):

Chyba, że Basha będzie zmiennikiem Brleka, a Llonch - Veleza, albo Velez zacznie grać na środku obrony za Gonzaleza.
Tak, jak pisałem, zdziwiła mnie wczoraj zmiana ze Manuela - Wojtkowski jest zgrany z drużyną i to jego spodziewałem się zobaczyć. Z Kostalem też wiążę nadzieje, ale trener go widzi na treningach i chyba wie, co robi. Być może to, że my dostrzegamy w tych krótkich epizodach na boisku jakiś błysk nie oznacza, że w innych elementach gry jest sporo cieni.
|
Z Wojtkowskim jest ten sam problem, co z Haliloviciem. Obaj są "porcelanowi". I na razie daleko im jeszcze do Semira z najlepszego okresu, który nadrabiał swoje wszystkie braki umiejętnościami ofensywnymi.