|
W kontekście wczorajszego meczu parę uwag w związku z polityką transferową. Rzucają się w oczy dwie sprawy:
Nie jesteśmy w stanie tworzyć sytuacji bramkowych grając dwójką DP
Potencjał Carlitosa jest marnowanu gdy gra sam na szpicy, musi mieć obok siebie "9"
Z tego wynika, że w składzie mamy miejsce oprócz Brleka tylko dla jednego pomocnika a mam czwórkę -Velez, Llonch, Tibor, Albaniec + potencjalnie Wojtkowski, którego też powinniśmy ogrywać, bo widać, że ma duży potencjał. Jeżeli nie odejdzie Brlek, to mamy na prawdę za dużo zawodników, bo dwójka z nich regularnie pewnie nawet na ławce nie będzie się mieściła. Chyba, że Kiko dalej będzie chciał grać na trzech pomocników a Basha będzie dawał radę na "8". Tylko wtedy dalej problemem będzie samotny Carlitos.
To samo na skrzydłach. Kostal już wczoraj poza składem a kiedy grał za każdym razem prezentował się fajnie. Dodając do tego brak rezerw robi się problem.
|