Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
ecostafic
Member
Od: 11.2010
Offline
#
1097
13.08.2017, 10:28
Dobra robota brakuje nam ewidetnie napadziora a bez niego ciezko ustawic ekipe. Wielkiebbrawa dla Kiko ! Wisla Pany
ecostafic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ecostafic
Znajdź inne posty napisane przez ecostafic