lukaszsz86 napisał(a):

|
Chcesz powiedzieć ze liczby ma słabe? Zagrał tylko 8 meczów dla Wisły i to chyba większość z ławki i zaliczył 3 asysty. Problem pewnie był gdzie indziej
|
Nic nie chcę powiedzieć. Liczby ma fantastyczne. Puszczamy w takim razie kocura do II ligi belgijskiej.