|
Pod koniec sezonu Llonch ustawiany był przez Ramireza wyżej. Ja myślę, że podstawową trójką środkowych pomocników będą:
- Velez - odpowiedzialny za odbiór,
- Llonch - odpowiedzialny za odbiór i wyprowadzanie piłki ze strefy obrony,
- Brlek - ofensywny pomocnik podwieszony pod Carlitosem
|