Wyświetl pojedynczy post
kangurekm
Senior Member
 
Od: 02.2005
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79632
Stary 12.08.2017, 10:30
Ciężko na razie powiedzieć o jakiej charakterystyce piłkarzem jest Basha - czy to typowy przecinak czy jednak potrafi od tyłu piłkę rozegrać. Pytaniem też jest gdzie Kiko widzi docelowo Veleza - czy nadal na DM'ie czy jednak na stoperze. Jeżeli Fran był sprowadzany w głównej mierze jako pozycja nr 6 to z dużym prawdopodobieństwem Kiko będzie rotował tą pozycją w zależności od przeciwnika czy przebiegu meczu. Dwójka Velez - Basha wydaje mi się mniej dynamiczna niż dwójka DM'ów z Polem, stąd pewnie będą grali w meczach gdzie będzie potrzeba zaryglowania środka pola i dania więcej swobody Petarowi z przodu
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez kangurekm : 12.08.2017 o godz. 10:30.
Odpowiedz cytując