Cytat:
|
A co bylo w pazdzierniku ?
|
Nie co było, tylko co miało być ;-) Kolejne wypłaty dokładnie.
O Boguskiego jestem spokojny, podobnie o Lloncha. Z resztą Wojtowskiego również, w końcu to 'hot prospect' ;D
Boguski grał w I składzie u prawie każdego trenera łącznie z Kiko, bardzo się zdziwię, jeśli nie będzie grać w ogóle (podejrzewam, że najgorszy wypadek to wchodzenie z ławki). Llonch pokazał wystarczająco jakości, żeby grać. Może nie zawsze, nie wszędzie - może tez wchodzić z ławki - ale to bardzo dobry piłkarz.
Za to ciekaw jestem naszych nowych nabytków, szczególnie tego Ze Manuela czy nie przyjechał odcinać kuponów tutaj.
Co do ubioru piłkarza na konferencji to bez przesady - w końcu to sportowiec, strój sportowy jak najbardziej jest OK. Nie ma się co czepiać, chyba, że np. Junco by wyskoczył w spodenkach, wtedy byłoby lekko pół śmiesznie.