Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5701
Stary 11.08.2017, 23:48
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Jak się pajacyku czepiasz, to kolega Ci powyżej też napisał jaki z Ciebie "znafca". Widzę,że tobie NARÓD POLSKI pisany z dużych liter nie pasuje, tak samo jak temu ścierwu lewackiemu Szumlewiczowi...
Litości...
https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/pisze-sie;13292.html

Mi nic nie przeszkadza, tylko trochę śmieszy. A to skojarzenie z Szumlewiczem nawet bardziej żenuje niż oburza (ze względu na poziom tego dziennikarza) czy też wydaje się nieuprawnione (ze względu na moje poglądy).

Dominiku, jak dla mnie możesz uważać, co Ci się podoba, tylko daj żyć, ok?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując