domin_czyzyny napisał(a):

|
Jak się pajacyku czepiasz, to kolega Ci powyżej też napisał jaki z Ciebie "znafca". Widzę,że tobie NARÓD POLSKI pisany z dużych liter nie pasuje, tak samo jak temu ścierwu lewackiemu Szumlewiczowi...
|
Litości...
https://sjp.pwn.pl/poradnia/haslo/pisze-sie;13292.html
Mi nic nie przeszkadza, tylko trochę śmieszy. A to skojarzenie z Szumlewiczem nawet bardziej żenuje niż oburza (ze względu na poziom tego dziennikarza) czy też wydaje się nieuprawnione (ze względu na moje poglądy).
Dominiku, jak dla mnie możesz uważać, co Ci się podoba, tylko daj żyć, ok?