Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5700
Stary 11.08.2017, 23:19
najm napisał(a):Wyświetl post
domin_czyzyny - popadasz w wewnetrzną sprzeczność. Domagasz się prawa do wolności wyrażania poglądów i równoczesnie pozbawiasz go pani rzecznik, która ma odmienne od Ciebie poglądy. Poza tym nie utożsamiaj siebie z wszystkimi kibicami. Nie jestes ich reprezentantem, ani tym bardziej nie kazdy kibic musi sie z Toba zgadzać.

Poza tym są inne miejsca na wyrazanie swoich poglądów politycznych / światopoglądowych. Fifa, UEFA, PZPN od lat walcza z wyrazaniem przez kibiców na stadionie pogladów niezwiązanych z pilka nożną.
UEFA/FIFA walczy tylko z patriotycznymi/prawicowymi elementami. Che Gevara, sierp i młot czy refugees welcome jej nie przeszkadza..

Nic nie odmawiam Pani rzecznik. Może być nawet jawnym rzecznikiem szechtera, ale to zwyczajnie nie gra z większością kibiców w RP. Tylko tyle. I jak pisałem wam gimbusy, to tylko wisienka na torcie, a nie tort... pani rzecznik jest merytorycznie beznadziejna.

czaro napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, jakim językiem posługuje się "Naród Polski", ale po polsku piszę się "naród polski".
Jak się pajacyku czepiasz, to kolega Ci powyżej też napisał jaki z Ciebie "znafca". Widzę,że tobie NARÓD POLSKI pisany z dużych liter nie pasuje, tak samo jak temu ścierwu lewackiemu Szumlewiczowi...
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 11.08.2017 o godz. 23:27.
Odpowiedz cytując