Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Maciek17
Senior Member
Od: 08.2016
Offline
#
12222
11.08.2017, 17:55
O Hugo Videmoncie można już pisać w tym temacie. Zawodnik przenosi się do belgijskiej drugiej ligi.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._wisly_krakow/
Maciek17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maciek17
Znajdź inne posty napisane przez Maciek17