robby51 napisał(a):

|
Rozumiem ze jakby ta Pani miałą poglady prawicowe,czytała Gazete Polską ,Sieci i tym podobne wynalazki,ogladała TVP info i TV Trwam, to nie musiała by się znac na piłce.Byłaby cool .
|
Przeczytaj co napisałem. Może zrozumiesz. Jej poglądy są tylko taką wisienką na torcie...a nie tortem...
Zresztą jak można łączyć GaPola, W Sieci z TV Trwam, czy szerzej z ideologią prawicową. Bo chyba wszyscy się zgodzimy,że PiS w wielu obszarach jest lewicowy. A W sieci, TVP czy GaPol są propisowskie, a nie prawicowe.