Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5691
Stary 11.08.2017, 17:21
robby51 napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem ze jakby ta Pani miałą poglady prawicowe,czytała Gazete Polską ,Sieci i tym podobne wynalazki,ogladała TVP info i TV Trwam, to nie musiała by się znac na piłce.Byłaby cool .
Przeczytaj co napisałem. Może zrozumiesz. Jej poglądy są tylko taką wisienką na torcie...a nie tortem...

Zresztą jak można łączyć GaPola, W Sieci z TV Trwam, czy szerzej z ideologią prawicową. Bo chyba wszyscy się zgodzimy,że PiS w wielu obszarach jest lewicowy. A W sieci, TVP czy GaPol są propisowskie, a nie prawicowe.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 11.08.2017 o godz. 17:25.
Odpowiedz cytując