|
Ciężko powiedzieć, ale według mnie nie otworzą G2, jest jeszcze dużo innych sektorów do zapełnienia.
Skąd wiesz, że tylko w kasach można kupić bilety na G2? Jest w ogóle prowadzona sprzedaż na ten sektor?
Ostatnio edytowane przez heoij : 11.08.2017 o godz. 15:34.
|