Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5687
Stary 11.08.2017, 14:43
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
ma to taki wpływ, że jeśli tak Pani rzecznik wypowie się przeciw kibicom, którzy będą PROTESTOWAĆ PRZECIW ISLAMSKIEJ NAWAŁNICY - to wejdzie w jawny konflikt z grupą docelowych Klientów.
Ta Pani jest fanem lewackich pisemek (co na początku na SB ktoś wyciągnął): GW, Krytyka Polityczna, Kultura Liberalna i innych tego typu badziewi antypolskich.

Ktoś kto pracuje w polskiej piłce powinien orientować się w kwestiach i specyfice naszego "klimatu"....
Oczywiście nie jest to główny zarzut wobec niej, jest dramatycznie słaba. Ale jak wielu pisało, obecnie jest to jakiś 100 problem w hierarchii ważności.
Zacząłem odpisywać, ale potem zdałem sobie sprawę, że trudno będzie nawiązać nam dialog i co najwyżej się zirytujesz.

Od siebie dodam tylko tyle, że irytuje mnie zawłaszczanie przez ideologie każdej sfery ludzkiego życia - niezależnie od tego, jaka by to ideologia nie była. W szczególności nie podoba mi się mieszanie zwulgaryzowanej debaty publicznej do kibicowania Wiśle. Trudno mi wyobrazić sobie, co ma wspólnego islam, lęk przed islamem, albo wrogość wobec islamu z meczami piłki nożnej w Polsce i dlaczego rzecznik prasowy Wisły Kraków miałaby wypowiadać się na ten temat, albo kibice Wisły (jako kibice Wisły) - szli demonstrować za/przeciw migracji muzułmanów do Polski. Niech robią to jako obywatele, stowarzyszenia obywatelskie, partie polityczne etc., bo te organizacje mają związek ze sferą polityki.

Wiem, że są w środowisku osoby mocno utożsamiające się z doktrynami prawicowymi (czegokolwiek by przez to nie rozumieć) - to przecież oczywiste. Osoby te mogą podczas rozmowy mieszać swoje piłkarskie i polityczne zaangażowanie, nie ma przecież w tym nic złego. Dotychczas na tym forum było akurat neutralnie. Może przy tym pozostańmy, a dysputy polityczne prowadźmy w Hyde Parku.

Edit: i, uprzedzając, jeszcze raz powtarzam, że nie identyfikuję się intelektualnie z żadnym ze środowisk, które wymieniłeś.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując