|
wybaczcie ale jak dla Was 10 zł to dużo, to sobie na karnet odkładajcie kasę albo kupujcie na raty. co mamy mieć ceny jak parchy a transfery jak Barcelona? stuknijcie się w głowę z takim myśleniem. Paczka szlugów to 15 zł, palisz jedną dziennie masz w miesiąc na roczny karnet na D... dwie-trzy imprezy na rynku i karnet też masz, ale nie bilety drogie.
|