Levis88 napisał(a):

|
Było takie pytanie w ostatniej dużej ankiecie
|
Tak w ramach ciekawostki, 2 lata temu na obrone pracy inż. w ankiecie umieściłem takie pytanie, skąd ludzie dojeżdzają na mecze Wisły:
Miasto Kraków 38.2% (39)
Powiat krakowski 22.5% (23)
Województwo małopolskie 29.4% (30)
Inne województwo 9.8% (10)