Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13231
Stary 11.08.2017, 10:09
Ludzie to idioci. Ostatnie dwa dni w Strefie to duży spadek ilości osób kupujących bilety w stosunku do początku tygodnia. Ameby umysłowe przyjdą w sobotę, będą stać, narzekać, pisać komentarze na fb itd. Będą pretensje do wszystkiego dookoła, ale nie zauważą nic u siebie. Nigdy sobie nie uświadomią, że te 10 kas i przestarzały system nie mają szans obsłużyć tylu osób. Jaki jest sens wejść na mecz w 80 minucie? Jestem pewien, że bilety będą sprzedawane do samego końca meczu. Tak czy inaczej - miłego stania.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując