Manhunt. napisał(a):

|
No podwyżka 10 zł to strasznie dużo.Szkoda, że spora liczba kibiców przypomina sobie o Wiśle gdy gramy z Legią lub Cracovią bo trzeba pokazać znajomym jakim to sie jest wiernym fanem. Nie wiem dlaczego dziwicie się, że słabo idą bilety, przecież kibicowski Kraków umiera.
|
W Krk liczy się basen,kino, dobre sushi, imprezka na Kazku lub na Rynku. Mecze to tylko dla zapaleńcow. Duzo ludzi jest przyjezdbych z pipidów, wiedzę o klubach czerpią z TVNów. Więc dzieciom na wszystko pozwolą, za wyjątkiem meczu. Itd.....