Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13230
Stary 11.08.2017, 09:42
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
No podwyżka 10 zł to strasznie dużo.Szkoda, że spora liczba kibiców przypomina sobie o Wiśle gdy gramy z Legią lub Cracovią bo trzeba pokazać znajomym jakim to sie jest wiernym fanem. Nie wiem dlaczego dziwicie się, że słabo idą bilety, przecież kibicowski Kraków umiera.
W Krk liczy się basen,kino, dobre sushi, imprezka na Kazku lub na Rynku. Mecze to tylko dla zapaleńcow. Duzo ludzi jest przyjezdbych z pipidów, wiedzę o klubach czerpią z TVNów. Więc dzieciom na wszystko pozwolą, za wyjątkiem meczu. Itd.....
Odpowiedz cytując