Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13223
Stary 11.08.2017, 08:40
Po podwyżce cen biletów o 10 zł frekwencja się zmniejszyła. Do tego dochodzą problemy ze zgodami i słaba gra drużyny, któryś sezon z rzędu. Każdy może sobie znaleźć łatwy powód, by nie iść na mecz - jest z czego wybierać. Ludzie popadli w marazm i przyzwyczaili się do tego, że oglądają Wisłę w telewizorze.
Odpowiedz cytując