Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13221
Stary 11.08.2017, 08:16
@Artur- najwięcej osób jest przeważnie z okolicznych miejscowości. Kraków ma strasznie duży potencjał, ale niewykorzystany, nie wiem w czym jest problem, tylko same Osiedla powinny zapełnić cały sektor C.
Odpowiedz cytując