Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5661
Stary 10.08.2017, 16:32
Miłe te ostatnie dni, bo i zwycięstwa i transfery, ale pora na łyżkę dziegciu do tej beczki miodu. Poziom konferencji prasowych jest delikatnie rzecz biorąc mierny. Pani rzecznik i Pani tłumacz sprawiają wrażenie jakby w ogóle nie miały emocji towarzyszących Wiśle i co gorsza nie znały się na piłkarskim żargonie. Nie podoba mi się ta prezentacja nowych zawodników. No ale to pewnie nie jestem sam.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując