Wyświetl pojedynczy post
rafaello56
Senior Member
 
Od: 06.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79625
Stary 10.08.2017, 15:57
Nawiązując do głównego tematu piłkarza trzeba tanio kupić i po roku góra dwóch drożej sprzedać. Piłkarze obecnie to tylko tacy gladiatorzy trzeba lekko podszkolić i sprzedać tak jak to robią dilerzy samochodów do garażu i na handel. Każdy kopacz patrzy tylko na wypłatę, więc Klub musi ich traktować ich jak rzeczy i patrzeć tylko na sprzedaż z dużym zyskiem.
Odpowiedz cytując