|
Nawiązując do głównego tematu piłkarza trzeba tanio kupić i po roku góra dwóch drożej sprzedać. Piłkarze obecnie to tylko tacy gladiatorzy trzeba lekko podszkolić i sprzedać tak jak to robią dilerzy samochodów do garażu i na handel. Każdy kopacz patrzy tylko na wypłatę, więc Klub musi ich traktować ich jak rzeczy i patrzeć tylko na sprzedaż z dużym zyskiem.
|