Wyświetl pojedynczy post
momo
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79623
Stary 10.08.2017, 15:29
Taki trochę off top.
Drobiazg, ale na prezentacji zawodnik powinien być 'stosownie' ubrany, a nie w krótkich spodenkach jakby się na wakacje wybierał.
Koszulka polo klubowa, a najlepiej garnitur jak dyr Junco. Dopiero co się z Śląska naśmiewano. Uczmy się na błędach innych
Odpowiedz cytując