Wyświetl pojedynczy post
Bene Nati
Senior Member
 
 
Od: 01.2015
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79622
Stary 10.08.2017, 15:04
Co się dzieje.
Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiej ofensywy transferowej Wisły.

Kadra wydaje się być ok.
Teraz sukcesywnie, okienko po okienku będziemy wymieniać poszczególne elementy na lepsze i podwyższać poziom pierwszej jedenastki.
Nic tylko iść na mecz i wesprzeć finansowo i dopingiem Wisełkę.
Odpowiedz cytując