|
Co się dzieje.
Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się takiej ofensywy transferowej Wisły.
Kadra wydaje się być ok.
Teraz sukcesywnie, okienko po okienku będziemy wymieniać poszczególne elementy na lepsze i podwyższać poziom pierwszej jedenastki.
Nic tylko iść na mecz i wesprzeć finansowo i dopingiem Wisełkę.
|