Cytat:
Nie wiem skąd tyle optymizmu, bo to co nasi grają w tym sezonie to jakieś nieporozumienie. Mało gry bez piłki ,słabo w odbiorze, nie mówiąc już o ataku pozycyjnym .
No cóż, jednak trzeba wierzyć w wygraną i ja tak mam. .
|
bo wygrali 4 z 5 meczów, początek sezonu najlepszy pod względem wyników od niepamiętnych czasów. Hmmm oczywiście zawsze lepiej wygrać 5 na 5 meczy grając pięknie dla oka - ale wynik jest wynik
Skoro "gramy jakieś nieporozumienie" to co musieli grać nasi przeciwnicy? Przecież nikt nie bronił im strzelać i wygrywać z nami.
Będzie co ma być. Ja wierzę w nasz zespół i wygraną