Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12211
Stary 09.08.2017, 21:48
w0lno. napisał(a):Wyświetl post
Widzew chce koniecznie awansować w tym sezonie. Planują jeszcze kilka ruchów transferowych. Pierwszym z nich może być zakontraktowanie naszego byłego zawodnika - Martinsa Ekwueme. Swoją drogą, kto by pomyślał, że on jeszcze gra w piłkę.

Tam gdzie Smuda - tam też Stilić. Zobaczymy ile w tym prawdy, ale da się usłyszeć, że jest coś na rzeczy w temacie ponownej współpracy tych dwóch panów.
Nie no nie róbmy jaj Stilić w III lidze
Odpowiedz cytując