Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79608
Stary 09.08.2017, 17:23
Sierpień już prawie w połowie, wrzesień przeleci szybko i mamy październik. Jak się to przeanalizuje ciut głębiej to nie wygląda tak źle Ja jestem tylko ciekaw czy to tyczy się wszystkich pracowników klubu? Trenerzy, zarząd?
What's new?

Odpowiedz cytując