|
Poprzedni catering był masakrą. Ale ludzie sie wyrobili i jakoś ogarnęli i było w miarę sprawnie. Chvjowo, ale sprawnie.
Teraz organizacyjnie jest 3 razy gorzej, wszystko jest droższe, a smakowo to nie wiem, bo nie doczekałem i zrezygnowałem z dalszego stania.
|