Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5654
Stary 09.08.2017, 16:28
Poprzedni catering był masakrą. Ale ludzie sie wyrobili i jakoś ogarnęli i było w miarę sprawnie. Chvjowo, ale sprawnie.

Teraz organizacyjnie jest 3 razy gorzej, wszystko jest droższe, a smakowo to nie wiem, bo nie doczekałem i zrezygnowałem z dalszego stania.
Odpowiedz cytując