Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
13193
09.08.2017, 15:58
Na fb i twitterze podawana była informacja, że biletów na E16 już nie ma. Prawdopodobnie były przeznaczone na sektor szkolny, podobnie jak E11
staszek2309
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staszek2309
Znajdź inne posty napisane przez staszek2309