Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 09.08.2017, 15:14
Cieszy awans. Fajnie byłoby zdobyć jakieś trofeum w tym roku.Puchar Polski byłby jak znalazł Może to oczywiste co pisze, ale tej drużynie i nam kibicom potrzebny jest jakiś sukces po tylu latach przestoju. Mam nadzieję, że trener będzie skutecznie mobilizował zawodników i uda się przejść całą drabinkę aż do finału
What's new?

Odpowiedz cytując