Cieszy awans. Fajnie byłoby zdobyć jakieś trofeum w tym roku.Puchar Polski byłby jak znalazł

Może to oczywiste co pisze, ale tej drużynie i nam kibicom potrzebny jest jakiś sukces po tylu latach przestoju. Mam nadzieję, że trener będzie skutecznie mobilizował zawodników i uda się przejść całą drabinkę aż do finału
