Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Marsik
Member
Od: 10.2004
Skąd: NH
Offline
#
79603
09.08.2017, 12:19
Nie zapominajcie że mówimy o naszej ekstraklasie, lidze cudów, gdzie gwiazdą ligi może zostać każdy. Więc nie przywiązywałbym większej wagi do tego że statystyki w lidzie portugalskiej (nomen omen całkiem niezłej) nie powalają.
Marsik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marsik
Znajdź inne posty napisane przez Marsik