Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79602
Stary 09.08.2017, 12:12
Patrząc na działania pionu sportowego we Wiśle to dochodzę do wniosku, że gdyby nie to zamieszanie z tym hochsztaplerem z Reichu to mielibyśmy komplet punktów po czterech kolejkach i transfery sfinalizowane kilka dni wcześniej. No cóż, patrząc na CV Ze Manuela i obecne możliwości Wisły to po raz kolejny wypada napisać: brawo Zarząd, brawo dyrektor Junco. Oby tak dalej.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując