7 kotów napisał(a):

Bardzo prosze;
ma 26 lat i +/-9.5 miesiaca.
Zreszta nie wiem o .... walczysz, jesli myslisz ze ktokolwiek w Wisle wyda w czerwcu 2018 kilka stow na liczacego 27 lat i +/-8 miesiecy faceta
|
Znów wrócę do Odjidji. Jak myślisz, czy gdyby Legia wypożyczyła VOO skądkolwiek na 1 sezon z opcją wykupu za 700k ojrasów, to czy po sezonie nie zdecydowała by się tego starego dziada, który wygrał im mistrza, wykupić? Jeśli tylko będzie na to hajs, a Pani Prezes obiecywała kilkunastokrotnie większy budżet i jeśli gość będzie difference makerem, to czemu nie?