Uran235 napisał(a):

|
Wg Transfermarkt, w Boaviście grał głównie jako środkowy, w sezonie 15/16 uzbierał 6 bramek. W Setubal w sezonie 16/17 grał głównie na bokach ataku, miał okres w którym na dłużej wypadł z pierwszego składu, strzelił 2 bramki.
|
No wlasnie jako napastnik troche slabo to wyglada co oczywiscie nie oznacza, ze u nas nie bedzie strzelal duzo goli. Oby bo jak widac Brozek za bardzo nie chce trafiac do siatki